ایران پرستیژ | موسسه خودنگاه شخصیت

دکتر معدلی


دکتر کوروش معدلی متولد آبان ماه 1344 در شیراز از کودکی به علوم ذهنی و معنوی علاقه فراوانی داشت و حمایت پدر و مادرش او را یاری داد تا بتواند به کمک هنرهای رزمی – هر چند که در آن زمان یک مقوله کاملاً نو بود- با این علوم بیشتر آشنا شود. در آن زمان، هنرهای رزمی در اجرا و آموزش علوم ذهنی نقش فعال‌تری داشت.

دکتر کورش معدلی از طریق هنرهای رزمی از سن 10 سالگی با کاراته، کونگ فو(که نقش بسزایی در یادگیری‌های علوم ذهنی برای وی ایفا کرد)، یوگا، فلسفه‌ی ذهن، فلسفه‌ی عرفان، هیپنوتیزم و طب سوزنی آشنا شد.

وی در سال 1360 جزو جوان‌ترین استادان هنرهای رزمی بود و در هنگام وقوع جنگ تحمیلی در آموزش جنگ‌های تن به تن به رزمندگان – به رغم کمی سن – بسیار فعال بود و در سن 16 سالگی نیز کتابی در زمینه‌ی آشنایی با همین علوم به نام راز دانایان نگاشت که با استقال خوبی روبه‌رو شد. سپس برای ادامه تحصیل و آشنایی عمیق‌تر به علوم مورد علاقه‌اش راهی فرانسه شد و سال‌ها با کار کردن در شب، به تحصیل در روز پرداخت و به موفقیت‌های چشمگیری رسید.

او در فرانسه به تحصیل در رشته پزشکی و با گرایش طب سوزنی پرداخت و همزمان دوره‌های مختلف روانشناسی را طی می‌کرد. پس از فارغ ‌التحصیل شدن در پاریس مشغول فعالیت شد و با ترکیبی که از هر دو علم بوجود آمده بود موفقیت‌های زیادی در درمان مراجعه کنندگانش بدست آورد و خیلی زود مورد توجه رسانه‌های فرانسوی زبان شد. به گفته ماکس ووسارد مدیر انیستیتو آکسده فرانسه و مشاور رئیس جمهور کشور سنگال، کورش معدلی از برجسته‌ترین اساتید ان ال پی و کوچینگ در فرانسه است. وی توانست در زمان کوتاهی به یک چهره شناخته شده در مطبوعات و تلویزیون‌های داخلی و خارجی تبدیل شود.28 خرداد 1397, 13:21 / رزومه بهترین سخنرانان ایرانی و خارجی

همایش ها و سمینار ها

چگونه مهره مار داشته باشیم

30 مرداد 1397 ,admin
چگونه مهره مار داشته باشیم ؟ کیفیت زندگی ما

سمینار دکتر فرهنگ

11 مرداد 1397 ,admin
سمینار نگاه نو به زندگی و تغییردر نوع نگاه

تست بزرگ فن بیان و اجرای

28 تیر 1397 ,admin
زیــــرا..... اهمیت خوب حرف زدن را به

همایش بزرگ

10 تیر 1397 ,admin
همایش بزرگ اداب معاشرت و تربیت کودکان سنین

سمینار عشق واگیر دار

21 خرداد 1397 ,admin
  سمینار عشق واگیر دار   آنچه
دانلود فایل صوتی دکتر اسلامی

عادت ها ( لینک دانلود)

03 اسفند 1396 ,admin
         

25راه که ثروت

03 اسفند 1396 ,admin
   
دانلود فایل تصویری دکتر اسلامی

25راه که ثروت

10 اسفند 1396 ,admin

عادت ها (تصویری)

10 اسفند 1396 ,admin
up