ایران پرستیژ | موسسه خودنگاه شخصیت

کریس هوارد

پدیده جهانی، کریستوفر هوارد یکی از برجسته ترین چهره های توسعه فردی و تغییر وضعیت زندگی است. رهبر علم تجربی الگوی جدید عصبی، فرمول موفقیت را که توسط میلیاردر ها در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد، تکرار می کند و آن را به 9 برنامه فروش صوتی و همچنین سمینارهای فروخته شده که به میلیون ها نفر رسیده است، بسته بندی می کند.
مشتریان شخصی خود به عنوان یک کارآفرین، سخنران و مشاور عملکرد در دهه گذشته شامل سیاستمداران، افراد مشهور و شرکت های Fortune 500 می شوند. اشتیاق او برای تغییر جهان، با سایر صاحبان کسب و کار بین المللی که با این چالش هیجان انگیز پیوسته اند، یک وکیل اصلی را به همراه داشته است.

کریس برای برنامه های NLP (برنامه نویسی زبان شناختی) و هیپنوتیزم که تغییرات رفتاری را به وجود می آورد شناخته شده است. او در طول بیش از یک دهه، برنامه های خود را به مدت بیش از یک دهه پیش از فروپاشی در مرکز توجه بین المللی در سال 2006، به لطف تظاهرات مترادف از کلمه ی دهان، تدریس کرد. فقط چند سال است که مخاطبانش از 40 نفر به 4000 نفر افزایش یافت، در حالی که شرکت او شروع به تجربه یک روزه کرد که در فروش آنها 1 میلیون دلار درآمد داشته است. او به سرعت در حال توسعه بزرگترین پیشرفت شخصی و حرفه ای در استرالیا، دومین بزرگترین در انگلستان (تنها پشت تونی رابینز)

کریس، کارآفرین اجتماعی خود اعلام کرده، از استفاده از تکنیک ها و سود خود برای ایجاد ثروت در سرتاسر جهان با قدرت دادن به مردم در کشورهای در حال توسعه پرشور است. او یک دبیرستان در پرو ساخته شده است، برنامه های حمایت شده از کودک را برای یک یتیم مغولستان هماهنگ کرده و به طور رایگان مربیان را در آفریقای جنوبی آموزش می دهد. در ایالات متحده، او به طور مداوم از مرکز هنر داخلی شهر لس آنجلس، یکی از مؤثرترین مؤسسات آموزش هنر در کشور حمایت می کند که هدف آن کمک به کودکان فقیر زندگی است که رویاهای خود را تحقق می بخشند.

در حال حاضر کریس از شرکت Legendary Living خود، شرکتی است که برای کمک به متخصصان سرکش و افرادی که از همه جنبه های زندگی استفاده می کنند، به سطوح جدید فراوانی و هدف زندگی خود در راه های قدرتمند کمک می کند.19 تیر 1397, 10:12 / رزومه بهترین سخنرانان ایرانی و خارجی

همایش ها و سمینار ها

چگونه مهره مار داشته باشیم

30 مرداد 1397 ,admin
چگونه مهره مار داشته باشیم ؟ کیفیت زندگی ما

سمینار دکتر فرهنگ

11 مرداد 1397 ,admin
سمینار نگاه نو به زندگی و تغییردر نوع نگاه

تست بزرگ فن بیان و اجرای

28 تیر 1397 ,admin
زیــــرا..... اهمیت خوب حرف زدن را به

همایش بزرگ

10 تیر 1397 ,admin
همایش بزرگ اداب معاشرت و تربیت کودکان سنین

سمینار عشق واگیر دار

21 خرداد 1397 ,admin
  سمینار عشق واگیر دار   آنچه
دانلود فایل صوتی دکتر اسلامی

عادت ها ( لینک دانلود)

03 اسفند 1396 ,admin
         

25راه که ثروت

03 اسفند 1396 ,admin
   
دانلود فایل تصویری دکتر اسلامی

25راه که ثروت

10 اسفند 1396 ,admin

عادت ها (تصویری)

10 اسفند 1396 ,admin
up