ایران پرستیژ | موسسه خودنگاه شخصیت

11 راه برتر در مورد چگونگی افزایش ارزش خانه شما

لازم نیست که شما یک کارگر ماهری باشید تا خانه خود را تعمیر کنید تا جذاب تر از همیشه به نظر برسد.با کمی برنامه ریزی می توانید این کار را خودتان انجام دهید.

در این مقاله، شما را با 11 روش موثر برای افزایش ارزش منزلتان اشنا می کنیم.بیایید ان ها را بررسی کنیم.

بودجه بندی را مشخص کنید

اگر شما پس انداز کافی در بانک برای خود ندارید فکر عوض کردن سقف خانه نباشید زیرا ان به سرمایه گذاری بالایی نیاز دارد.از انجایی که هدف شما افزایش ارزش ملکتان است برای اینکه به زودی ان را ممکن است ان را اجاره دهید یا به فروش برسانید، بازسازی انجام دهید که به بودجه کمی نیاز دارد.

گسترش تصاویر مربعی

شما لزوما موظف نیستید که یک قطعه مربعی را به منزل خود برای اینکه بزرگتر به نظر برسد اضافه کنید.به جای ان می توانید از یک دیوار کاذب برای اینکه اتاقتان را به دو قسمت جدا کنید استفاده شود و به این صورت فشای بیشتری را ایجاد می کنید.اگر وقت کافی داشته باشی می توانید این کار را خودتان به تنهایی انجام دهید.

شما می توانید با این فضای جدیدی که در خانه پیدا کردید یک مینی بار یا هر چیز دیگری که خانه شما را جذابتر کند بسازید.

به کف پوش زمین توجه داشته باشید

خریداری که در اینده می خواهد خانه شما را بخرد هر گوشه ی خانه را بررسی می کند تا کاستی هایی در ان پیدا کند.و ان شامل زمین، فرش ها و پارکت می باشد.این نقاط خانه وافعا حساس هستند.

هر کسی متوجه یک فرش پاره یا یک پارکت شکسته می شود، و شما باید ان را تعمیر یا تعویض کنید. یک عیب کوچک در این نقاط ارزش خانه شما را کاهش می دهد.

حمام را بازسازی کنید

حمام نماد پاکیزگی خانه است پس برای اینکه خانه را به خریدار احتمالی خود نشان دهید باید ان را مثل کریستال تمیز کنید.خوشبختانه می توانید حمام را با تعویض کاشی های شکسته و شیرهای اب بازسازی کنید.

خانه را رنگ کنید

رنگ کردن موضوعی است که انقدر منطقی است که نیازی به توضیح ندارد.

وقتی مردم به منزل شما برای خرید می ایند اولین چیزی که به چشمشان می اید دیوارهای خانه است.ان ها فورا رنگ تازه و یکنواخت یا کهنه و قدیمی را می بینند.

نقاشی کردن خانه یک سرمایه گذاری بسیار ارزان است که تنها نیاز به یک سطل رنگ و چند ساعت وقت ازاد می خواهد. زمانی که این کار را انجام می دهید رنگ تازه خانه شما را به کلی تغییر می دهد.

یک پنجره اضافه کنید

اگر شما در یک منطقه با اب و هوای سرد می باشید در طول سال به دنبال یک روز افتابی می گردید. ایجاد یک سوراخ در دیوار بیرونی و افزودن یک پنجره جدید می‌تواند آشپزخانه یا اتاق نشیمن شما را روشن‌تر از قبل کند.شاید هزینه ی این کار بیش از صد دلار باشد اما ارزش خانه شما را دو سه برابر می کند.

سر و صدا را کم کنید

بدترین اتفاق این است که شما زمانی که با مشتری احتمالی تان برای فروش خانه صحبت می کنید صدای بلند یک ماشین بیاید. به همین دلیل، باید با افزودن پنجره‌های دو جداره، فایبرگلاس، یا پشم معدنی، عایق منزل خود را بهبود بخشید.

زیرزمین و شیروونی رو یادت باشه

اغلب مردم فراموش کردند که یکی دو اتاق اضافی در خانه دارند. اگر شما یکی از این افراد هستید، زمان آن رسیده که از آن اتاق‌ها برای افزایش ارزش منزل خود استفاده کنید.

شما می‌توانید زیرزمین یا اتاق زیر شیروانی را به یک مکان دنج برای مهمانی یا محل سرگرمی تبدیل کنید.شما حتی می توانید ان را به یک زمین بازی برای کودکان خود تبدیل کنید.

چند تکه اثاث ارزان اما با ظاهری خوب می تواند ارزش خانه شما را افزایش دهد.

اضافه کردن صفحات خورشیدی

اگر می‌خواهید کمی بیشتر سرمایه‌گذاری کنید و خانه تان را فوق العاده جذاب کنید، می‌توانید صفحات خورشیدی نصب کنید.این یک راه حل مدرن است که افرادعاشق محیط زیست را جذب می کند.همچنین می توانید در دراز مدت پول زیادی پس انداز کنید.

چشم انداز را در نظر بگیرید

بهبود طراحی منظره خانه راهی دیگر برای افزایش ارزش منزلتان است که نیازی به خرج پول زیادی نیست.راه حل های زیادی برای این کار وجود دارد.

شما می توانید یک پیاده رو زیبا بسازید و یک صندوق پست جدید اضافه کنید و با کاشتن چند درخت یک رنگ تازه ای به فضا در تابستان دهید.

و اگر فضای اضافی پیدا کردید می توانید با کاشت گل های رنگی منظره رنگارنگی بسازید. این تغییرات بسیار کوچک هستند اما باعث افزایش ارزش منزلتان می شود.

کثیف کاری هایتان را تمیز کنید

بعد از این که همه کارهایتان تمام شد, کثیف کاری هایتان را تمیز کنید. شما باید هر ردی از کثیف کاری هایتان را پاک کنید. اگر آیینه خانه شما کثیف باشد کسانی که برای خرید به خانه شما می ایند متوجه می شوند که شما فرد شلخته ای هستید. تمیز کردن خانه و منظره اطراف ان بسیار باارزش و مهم است.

نتیجه گیری

افزایش ارزش خانه از طریق بازسازی ان به نظر غیرممکن است اما اگر با برنامه ریزی دقیق باشد قابل کنترل می باشد. به سرمایه گذاری های بزرگ فکر نکنید چراکه این کار با چند کار کوچک قابل اجرا است.

منبع: dumblittleman.com
19 اردیبهشت 1397, 09:47 / تحقیقات و مقالات

همایش ها و سمینار ها

چگونه مهره مار داشته باشیم

30 مرداد 1397 ,admin
چگونه مهره مار داشته باشیم ؟ کیفیت زندگی ما

سمینار دکتر فرهنگ

11 مرداد 1397 ,admin
سمینار نگاه نو به زندگی و تغییردر نوع نگاه

تست بزرگ فن بیان و اجرای

28 تیر 1397 ,admin
زیــــرا..... اهمیت خوب حرف زدن را به

همایش بزرگ

10 تیر 1397 ,admin
همایش بزرگ اداب معاشرت و تربیت کودکان سنین

سمینار عشق واگیر دار

21 خرداد 1397 ,admin
  سمینار عشق واگیر دار   آنچه
دانلود فایل صوتی دکتر اسلامی

عادت ها ( لینک دانلود)

03 اسفند 1396 ,admin
         

25راه که ثروت

03 اسفند 1396 ,admin
   
دانلود فایل تصویری دکتر اسلامی

25راه که ثروت

10 اسفند 1396 ,admin

عادت ها (تصویری)

10 اسفند 1396 ,admin
up