ایران پرستیژ | موسسه خودنگاه شخصیت

5 دلیل برای اینکه چرا پیاده روی برای شما خوب است

پیاده روی برای روح شما بسیار مفید است. نه تنها شما هوای تازه تنفس می کنید بلکه شما را در سلامتی کامل نگه می دارد. شما می توانید تنها با تجهیزات کم و ساده فسمت های مختلف دنیا را ببینید.اگر شما قصد دارید شب را در جایی بگذرانید چوب پیاده روی و پتوی مسافرتی را فراموش نکنید.اوه ، و یک دوربین عکاسی برای عکس گرفتن از طبیعت شگفت انگیزی که می بینید. و حتی می توانید یک ننو بین دو درخت برای خودتان وصل کنید.

در اینجا پنج دلیل وجود دارد که چرا پیاده‌روی برای شما خوب است:

1.هیچ چیز به اندازه کوهنوردی به شما یک نگاه خاص نمی دهد

چریل استری اقیانوس آرام را به عنوان راهی برای مقابله با مرگ مادرش،اعتیاد و طلاقش راهپیمایی کرد.و تجربیاتش را یک کتاب کرد. فیلم ریس ویترسپون را نشان می دهد که الهام‌بخش یک نسل جدید از زنان برای بیرون رفتن و راهپیمایی است.با این حال تنها برای پیاده روی طولانی نبوده است.بیشتر درباره درک این است که چه اتفاقاتی در زندگی تان می افتد و به شما دیدگاه جدیدی برای رفتن به سمت اتفاقات تازه است.

2. پیاده روی باعث تناسب اندام شما می شود

شما می توانید در هر ساعت پیاده روی 40 4کالری بسوزانید.و می تواند با تکنیک های پیاده روی نوردیک افزایش پیدا کند.همچنین باعث می شود قدرت بدنی شما بالا رود و شانه ها و بازوهای قوی داشته باشید و عملکرد ریه شما را بالا می برد.

3. پیاده روی باعث می شود شما احساس خوشحالی داشته باشید

پیاده روی نه تنها ورزش خوبی است بلکه باعث می شود شما احساس خوشایندی داشته باشید.پیاده روی اندورفین ها ، سروتونین و هورمون های شادی را ازاد می کند و به شما برای مقابله با اضطراب و افسردگی کمک می کند. هورمون سروتونین از شما در برابر احساس تنهایی کمک می کند و خلق وخوی شما را بهبود می بخشد.

4.پیاده روی باعث می شود بیرون از خانه برای شما حس خوبی داشته باشد

از سنگ های راکی، به فلوریدا، از طریق نیو انگلند در پاییز، امریکا یک فضایی است که بیرون از خانه حس خوبی را می دهد.برقراری ارتباط با طبیعت روح شما را جلا می دهد .مناطق بسیار دیدنی در گشور وجود دارد که نباید دیدن انها را ازدست داد و تنها چیز کخ نیاز دارید یک چادر مسافرتی کوچک است.

5.پیاده روی برای تمام سنین می باشد

پیاده روی چیزی است که برای تمام سنین از 5 سال تا 95 سال مفید می باشد.شما می توانید تنها چند مایل پیاده روی داشته باشید. یا شاید هم شما بخواهید مسیرTrail Appalachianرا به سبک بیل بریسون بگذرانید که داستان آن در فیلم A Walk در وودز توسط نیک نولت و رابرت ردفورد ساخته شده است. شما می توانید با خانواده یا دوستان خود پیاده روی کنید و نیازی به آموزش قبلی ندارید. تنها کافیست یک پا را به جلو بگذارید و سپس پا بعدی و از دیدن طبیعت لذت ببرید.

با پیاده روی شما می توانید چشم انداز خوبی از دنیا داشته باشید. و به شما فرصت فکر کردن درباره تجربیات خود و اینده را می دهد. تنها یک جفت چکمه، نقشه، ناهار و یک فلاسک اب برای خود یک روز شگفت انگیز بسازید.

منلبع: theutopianlife.com
25 اردیبهشت 1397, 13:47 / تحقیقات و مقالات

همایش ها و سمینار ها

چگونه مهره مار داشته باشیم

30 مرداد 1397 ,admin
چگونه مهره مار داشته باشیم ؟ کیفیت زندگی ما

سمینار دکتر فرهنگ

11 مرداد 1397 ,admin
سمینار نگاه نو به زندگی و تغییردر نوع نگاه

تست بزرگ فن بیان و اجرای

28 تیر 1397 ,admin
زیــــرا..... اهمیت خوب حرف زدن را به

همایش بزرگ

10 تیر 1397 ,admin
همایش بزرگ اداب معاشرت و تربیت کودکان سنین

سمینار عشق واگیر دار

21 خرداد 1397 ,admin
  سمینار عشق واگیر دار   آنچه
دانلود فایل صوتی دکتر اسلامی

عادت ها ( لینک دانلود)

03 اسفند 1396 ,admin
         

25راه که ثروت

03 اسفند 1396 ,admin
   
دانلود فایل تصویری دکتر اسلامی

25راه که ثروت

10 اسفند 1396 ,admin

عادت ها (تصویری)

10 اسفند 1396 ,admin
up