ایران پرستیژ | موسسه خودنگاه شخصیت

انگیزه فروش

انگیزه فروش بدان معناست که شما بتوانید خودتان یا تیم فروش تان را وادار کنید کاری که باید انجام شود را انجام دهند. و همچنین توانایی اینکه خودتان را وادار کنید  کاری را انجام دهید چه ان را دوست داشته باشید و وچه نه. در فروش، یکی از سخت ترین جنبه های معامله همان رد کردن های مداوم از طرف خریداران است. به همین دلیل است که اغلب مردم در زمینه استرس این حرفه می تواند ناشی از سقف فروش  باشد به ویژه اگر 100 درصد کمیسیون براساس میزان فروش باشد.
فروشندگی به عنوان یک شغل پر درامد در دنیا به حساب می اید. حدس بزنید کم درامدترین شغل در دنیا چیست؟ درسته،فروشندگی. هر کسی می تواند شغلی را انتخاب کند که یک میزان حقوق براساس میزان ساعات کاری خود دریافت کند اما از طرف دیگر در این میان فردی هم پیدا می شود که میزان درامد سالانه او را کنترل می کند. حرفه فروش برای یک فرد با تفکر ضعیف مناسب نیست.
درگیری ذهن در حرفه فروش عاملی است که با اینکه  99 درصد از مردم جواب منفی به شما می دهند شما کاملا مطمئن هستید که نفر 100 به شما بله می گوید. به نظر شما چند نفر می توانند با مشتری 100 م با همان شور و اشتیاقی که با مشتری اول صحبت کردند ، صحبت کنند و او را متقاعد کنند؟ احتمالا تعداد ان ها زیاد نیست.
فروش یکی از معدود حرفه هایی است که در ان فرد بدون سابقه اموزشی، بدون استعداد و مهارت می تواند یک فرد پر درامد با بیشترین احترام  تبدیل شود. مهارت های لازم برای اینکه یک فروشنده موفق شوید چیزی است که می توان ان را یاد گرفت. چیزی که واقعا به آن نیاز دارید، مغز، یا یک کت و شلوار شیک و یا حتی پیدا کردن افراد مناسب برای شروع کارش نیست. چیزی که برای موفقیت در فروش به ان نیاز دارید اشتیاق برای بهتر شدن در ان است.
 اگر شما در منصب رهبری هستید،وظیفه شما این است که به افراد گروه خود بدون در نظر گرفتن وضعیت فعلی ان ها این تصویر را که چقدر می توانند پیشرفت کنند را به ان ها بدهید. این کار اعتماد به نفس اعضای گروه شما را بالا می برد، و اتش اشتیلاق برای موفقیت در ان ها شعله ور می شود و شما را به یک رهبر واقعی و موفق تبدیل می کند.
شکی در ان نیست. فروشندگی می تواند یک حرفه در حال تغییر زندگی  باشد. اگر در کار فروش هستید، می توانید به معنای واقعی کل زندگی خود را تغییر دهید.، از فقر و تنگدستی به ثروت و تکامل. اگر شما در منصب رهبری هستید، شما متوجه شده اید که فرصت کمک برای تغییر زندگی افراد را دارید. هر چیزی که می‌توانید در مورد انگیزه کسب کنید را یاد بگیرید، هیچ محدودیتی برای رسیدن به آن ها وجود ندارد.27 اردیبهشت 1397, 10:01 / تحقیقات و مقالات

همایش ها و سمینار ها

چگونه مهره مار داشته باشیم

30 مرداد 1397 ,admin
چگونه مهره مار داشته باشیم ؟ کیفیت زندگی ما

سمینار دکتر فرهنگ

11 مرداد 1397 ,admin
سمینار نگاه نو به زندگی و تغییردر نوع نگاه

تست بزرگ فن بیان و اجرای

28 تیر 1397 ,admin
زیــــرا..... اهمیت خوب حرف زدن را به

همایش بزرگ

10 تیر 1397 ,admin
همایش بزرگ اداب معاشرت و تربیت کودکان سنین

سمینار عشق واگیر دار

21 خرداد 1397 ,admin
  سمینار عشق واگیر دار   آنچه
دانلود فایل صوتی دکتر اسلامی

عادت ها ( لینک دانلود)

03 اسفند 1396 ,admin
         

25راه که ثروت

03 اسفند 1396 ,admin
   
دانلود فایل تصویری دکتر اسلامی

25راه که ثروت

10 اسفند 1396 ,admin

عادت ها (تصویری)

10 اسفند 1396 ,admin
up