ایران پرستیژ | موسسه خودنگاه شخصیت

7 روش برای افزایش ارزش بازارتان

علت اهمیت افزایش ارزش بازار چیست؟ این روزها با افزایش تقاضا برای کارایی بهتر، مجموعه مهارت های گوناگون و خلاقیت ، و با شرکتهای سطح پایین اگر شما دائما مهارت های خود را ارتقا ندهید شما ممکن است به زودی خود را یکبار مصرف و منسوخ ترین شرکت پیدا کنید. برای اینکه در بازار جلو بیفتید و افزایش درامد پیدا کنید، شما باید دائما ارزش بازارخود را بالا برید.

در اینجا به 7 مورد اشاره شده است که می توانید با انجام ان ارزش بازار خود را بالا ببرید

1. توانایی قدرت نوشتن تان را افزایش دهید

این مهارتی است که می‌تواند یک دارایی بزرگ برای مجموعه تخصص شما باشد. امروز، همه چیز در مورد ارتباط است. شما باید بتوانید به طور موثر ارتباط برقرار کنید تا پیام تان به وضوح درک شود.توانایی نوشتن چیز خوبی است که اگر بتوانید بر ان مسلط شوید، شما مزیت بسیار زیادی در این رقابت خواهید داشت. شما می‌توانید یک کلاس درس و یا مطالعه داشته باشید و سبک نویسندگی نویسندگان بزرگ را تقلید کنید.

2. مهارت سخنرانی عمومی خود را افزایش دهید

همان طور که قبلا گفته شد ، توانایی برقراری ارتباط موثر یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که می‌توانید توسعه دهید.واقعیت این است که اغلب مردم با صحبت کردن درجمع احساس ناراحتی می کنند با این حال کسب این مهارت بسیار ضروری می باشد. اگر می خواهید در چنین وضعیتی باشید، بهبود توانایی برقراری ارتباط خوب از طریق سخنرانی برای موفقیت شما کاملا حیاتی است. یک راه عالی برای بهبود مهارت صحبت کردن، پیوستن به یک باشگاه ورزشی است.

3.مهارت های تکنولوژی خود را افزایش دهید

اگر در حال حاضر اصول اولیه استفاده از یک کامپیوتر را به دست نیاورده اید. این چیزها شامل توانایی تایپ کردن حداقل ۳۰ کلمه در دقیقه ، استفاده از صفحات گسترده ، ایجاد اسلاید های نقطه قدرت ، استفاده از کلمه پردازنده ، و توانایی انجام تحقیقات موثر بر روی اینترنت می‌باشد. اگر شما دسترسی به اینترنت داشته باشید می توانید به صورت انلاین و رایگان با فیلم اموزش ببینید.

4. افزایش شبکه های ارتباطی تان

در اقتصاد امروز، با افزایش بیکاری و همه کسانی که در زمینه شغل مشغول به کار هستند،کسانی هستند که داخل شدند و هرگز بیرون نیامدند. اگر از افراد تصادفی بپرسید که چطور وارد شرکتی که کارمی کنند شدند متوجه خواهید شد که اکثر انها توسط یک اشنا معرفی شدند. توسعه شبکه ارتباطی تا باعث گسترش فرصت های تجاری بزرگ می شود. شما می توانید این کار رابه سادگی انجام دهید.

5. افزایش انش خود

اگر دائما مطالعه نکنید و اطلاعات جدیدی کسب نکنید شما به سرعت از رقبای خود جا می مانید. افزایش عادت مطالعه روزانه یکی از بهترین عاداتی است که بایدان راگسترش دهید. مندر موردرمان‌هایعاشقانهبه اینشکلصحبتنمی‌کنم. مندر موردآثارغیرداستانیدربسیاریازموضوعات از جمله رهبری، انگیزه و آخرین تکنولوژی پیشرفته در صنعت خود صحبت می کنم. مطالعه ذهن شما را هوشیارنگه می دارد و توانایی شما برای یادگیری سریع را بهبود می بخشد و چیزهایی هستند که قطعا ارزش بازار شما را افزایش خواهند داد .

6. افزایش دایره لغات خود

تحقیقات نشان می‌دهد که افراد با بهترین واژگان بهترین مشاغل را به دست می‌آورند. دلیل آن این است که، همانطور که قبلا گفته شد، ارتباط همه چیز است. کلمات ابزارهایی هستند که افکار خود را بیان می‌کنند . هرچه لغات خود را بزرگ‌تر کنید، بهتر می‌توانید خود را بیان کنید. و زمانی که شما می‌توانید به وضوح خود را بیان کنید، پیام خود را به شکلی موثرتر دریافت خواهید کرد. شما می‌توانید با یادگیری یک کلمه جدید در روز شروع کنید و در واقع از آن در صحبت‌های روزمره خود استفاده کنید.

 

7. افزایش اعتمادبه نفستان

مردم جذب افراد با اعتماد به نفس می شوند. زمانی که به خودتان و مهارتتان اعتماد دارید ،شما پیامی را نشان می دهید که می گوید" این کار را به من واگذار کن ، من آن را انجام خواهم داد". شما می‌توانید مهارت‌های نوشتاری تان، مهارت‌ها، دایره لغات و هر مهارتی دیگر را افزایش دهید، اما اگر شما عدم اعتماد به نفس خود را به تصویر بکشید، حتی ممکن است شانس این را نداشته باشید که مهارت‌های خود را به نمایش بگذارید.

اعتماد به نفس چیزی بیش از احساس قطعیت نیست. شما باید در مورد خودتان و آنچه که باید ارائه دهید ، اطمینان داشته باشید.این کار را می توان به راحتی انجام داد. زمانی که صحبت می‌کنید ، از لحن محکم و صدای محکم استفاده کنید، نه کسی که عدم اطمینان را منتقل می‌کند. اماده باشید و وسائل خود را بشناسید. به خاطر داشته باشید بین اعتماد به نفس و خودبینی تفاوت وجود دارد. یکی به شما امکان می دهد در حالی که دیگری اطرافیانتان را اذیت می کند.

زمان، انرژی و پول خود را صرف افزایش این مجموعه مهارت‌ها کنید و در راه افزایش ارزش بازار خود به خوبی خواهید بود که منجر به افزایش درآمد شما خواهد شد.

منبع: ezinearticles.com

 
7 خرداد 1397, 13:06 / تحقیقات و مقالات

همایش ها و سمینار ها

چگونه مهره مار داشته باشیم

30 مرداد 1397 ,admin
چگونه مهره مار داشته باشیم ؟ کیفیت زندگی ما

سمینار دکتر فرهنگ

11 مرداد 1397 ,admin
سمینار نگاه نو به زندگی و تغییردر نوع نگاه

تست بزرگ فن بیان و اجرای

28 تیر 1397 ,admin
زیــــرا..... اهمیت خوب حرف زدن را به

همایش بزرگ

10 تیر 1397 ,admin
همایش بزرگ اداب معاشرت و تربیت کودکان سنین

سمینار عشق واگیر دار

21 خرداد 1397 ,admin
  سمینار عشق واگیر دار   آنچه
دانلود فایل صوتی دکتر اسلامی

عادت ها ( لینک دانلود)

03 اسفند 1396 ,admin
         

25راه که ثروت

03 اسفند 1396 ,admin
   
دانلود فایل تصویری دکتر اسلامی

25راه که ثروت

10 اسفند 1396 ,admin

عادت ها (تصویری)

10 اسفند 1396 ,admin
up