ایران پرستیژ | موسسه خودنگاه شخصیت

چگونه زندگی خود را بهبود بخشیم_نکات

ایا می خواهید کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشید؟ مطمئنم همین طور می باشد. شما می‌توانید ازهمین امروز شروع به بهبود کیفیت زندگی خود کنید.

در واقع، شما می‌توانید نتایج را فورا ببینید.

حتی اگر کار کوچکی هم انجام می دهید، مثل اینکه شب ها زود بخوابید، صبح ها زود از خواب بیدار شوید، زمان کمتری را جلوی تلویزیون بگذرانید،با انجام این کارها شما می توانید وقت ازاد بیشتری پیدا کنید.و صبح ها قبل از رفتن به سرکار استرس کمتری داشته باشید.

پول قطعا می‌تواند کیفیت زندگی شما را بهبود بخشد،و پیدا کردن یک شغل پردرامد می تواند در لیست کاری شما باشد. کارهای دیگری نیز وجود دارد که شما می توانید برای بهبود زندگی خود انجام دهید مثل سلامت، داشتن روابط و ارامش ذهن .

اولین قدم این است که نگاهی به زندگی خود داشته باشید. و بفهمید چه کارهایی می‌توانید در حال حاضر برای بهبود کیفیت زندگی خود انجام دهید.

موضوع این است که به اندازه کافی برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی کافی نیست. شما باید تصمیم بگیرید که چگونه کیفیت زندگی خود را بهبود بخشید و بعد تصمیماتی بگیرید .

اغلب مردم تصمیماتی می گیرند اما به ان ها عمل نمی کنند. اگرچه اولین گام می باشد اما این تصمیمات برای بهبود زندگی کافی نمی باشند. شما باید تصمیمات خود را دنبال کنید و به ان ها عمل کنید.

اکثر مردم قدرت درونی برای انجام تصمیماتشان ندارند و باعث ناامیدی می شود.برای انجام تصمیم گیری شما نیاز به اراده و انضباط فردی دارید و زمان و انرژی تان را صرف کارهای بی ربط نکنید.

ایجاد اراده و انضباط فردی بسیار دشوار می باشد.در واقع می تواند سرگرم کننده و بسیار مفید باشد،و لازم نیست هنگام تقویت ان ها به خودتان سختی دهید.

در زیر به چند نکته اشاره می کنیم که امیدوارم برایتان مفید باشد.

نکات- چگونه به زندگی مان بهبود بخشیم.

1. فکر کنید به اینکه چه چیزی باعث بهبود زندگی شما می شود. این ها چیزهای ساده ای هستند که در دسترس شما می باشند مانند پیاده روی روزانه، رفتن به باشگاه یا خوردن غذاهای سالم.

2. نوشتن تصمیم گیری هایتان روی کاغذ و یاروی برنامه های گوشی هوشمندتان

3. هر زمان که وقت پیدا کردید نوشته هایتان را بخوانید.

4. کتاب های خوداموز پیشرفت فردی و همچنین کتاب هایی با موضوعات انگیزشی بخوانید.

5. عادت هایی را که دوست دارید تغییر دهید را پیدا کنید و کارهایی برای تغییر ان ها انجام دهید. ان ها خودشان تغییر نمی کنند و اولین قدم را شما باید بردارید زیرا به اندازه ای که فکر می کنید مشکل نیستند.

6. فکر کنید، کتاب و مقاله بخوانید و بفهمید چه کاری می‌توانید برای بهبود عادت‌های غذایی خود انجام دهید، چه بخورید و از چه چیزهایی پرهیز کنید.

7. گام بعدی ممکن است دشوارتر باشد. شما باید به آنچه که در مورد بهبود عادات غذایی خود پیدا کرده اید، به ان عمل کنید.

8. تجسم یک ابزار خوب برای بهبود کیفیت زندگی شماست.عادت کنید زندگی را همانطور که می خواهید تجسم کنید. تصاویر ذهنی را تا حد ممکن واقعی بسازید که چیزی که می‌خواهید واقعیت پیدا کند.

9. روی زندگی که می خواهید تاکید داشته باشید

10. یک دوره مدیتیشن داشته باشید که باعث ارامش و کاهش استرس در شما می شود.

11. بهترین کار این است که مهربان، صبورو دوست داشتنی، نسبت به خود و دیگران باشید در نتیجه دیگران نیز همان رفتار را با شما خواهند داشت.

12. اغلب برای خود ورزش کنید. ورزش کردن به شما کمک می‌کند وزن کم کنید ، بدن خود را شکل دهید و به شما کمک می‌کند که انرژی بیشتری داشته باشید ، قوی و بااعتماد به نفس باشید.

13. کمتر تلویزیون تماشا کنید و بیشتر به مطالعه بپردازید می توانید وقت خود را به یادگیری زبان جدید اختصاص دهید اینکار باعث می شود شما در پایان روز حس خوبی داشته باشید.

منبع: successconsciousness.com
9 خرداد 1397, 15:59 / تحقیقات و مقالات

همایش ها و سمینار ها

چگونه مهره مار داشته باشیم

30 مرداد 1397 ,admin
چگونه مهره مار داشته باشیم ؟ کیفیت زندگی ما

سمینار دکتر فرهنگ

11 مرداد 1397 ,admin
سمینار نگاه نو به زندگی و تغییردر نوع نگاه

تست بزرگ فن بیان و اجرای

28 تیر 1397 ,admin
زیــــرا..... اهمیت خوب حرف زدن را به

همایش بزرگ

10 تیر 1397 ,admin
همایش بزرگ اداب معاشرت و تربیت کودکان سنین

سمینار عشق واگیر دار

21 خرداد 1397 ,admin
  سمینار عشق واگیر دار   آنچه
دانلود فایل صوتی دکتر اسلامی

عادت ها ( لینک دانلود)

03 اسفند 1396 ,admin
         

25راه که ثروت

03 اسفند 1396 ,admin
   
دانلود فایل تصویری دکتر اسلامی

25راه که ثروت

10 اسفند 1396 ,admin

عادت ها (تصویری)

10 اسفند 1396 ,admin
up