ایران پرستیژ | موسسه خودنگاه شخصیت

ترس و سیاست

طبق تحقیقی که در مجله علوم سیاسی آمریکا منتشر شد فعالیت‌های سیاسی اغلب از ترس به عنوان مکانیسمی برای نفوذ بر افکار عمومی در مورد مسائل  نظیر مهاجرت و جنگ استفاده می‌کنند اما این استراتژی همه را به یک اندازه تحت تاثیر قرار نمی دهد.
این مطالعه از نمونه بزرگی از افراد مرتبط استفاده کرد، از جمله:
دوقلوها
خواهر و برادر
والدین و کودکان
ترس افراد با استفاده ازمصاحبه‌های بالینی استاندارد ارزیابی شدند. محققان می توانند با ارزیابی موضوعات مرتبط، تاثیراتی نظیر محیط زیست و تجربه شخصی شناسایی کنند اما همچنین انها متوجه شدند برخی از افراد در سطح بالاتری از ترس دارای تمایلات ژنتیکی هستند.این افراد به احتمال زیاد ترس عمومی را در سطوح پایین تری تجربه کرده اند. 
نگاهی داشته باشیم به روش‌های مختلف که در آن ترس ، خود را در موضوعات فردی نشان می‌دهد وبه ارتباط  ان با نگرش های سیاسی بپردازیم. مطالعات نشان می دهد آن‌هایی که مسئولیت ژنتیکی بیشتری دارند تا سطح بالاتری از ترس اجتماعی را تجربه کنند تمایل بیشتری به حمایت از سیاست‌های ضد مهاجرت و تبعیض نژادی داشتند.به عبارت یگر، ترس اجتماعی و ضد مهاجرت با نگرش‌های طرفدار تفکیک نژادی ، همبستگی قوی داشتند.
رز مك كردموت،  استاد علوم سياسي دانشگاه براون گفت:
اینطور نیست که افراد محافظه کار ترس بیشتری دارند بلکه بدان معنا می باشد که افراد ترسو بیشتر محافظه کار هستند.کسانی که از چیزهای جدید ،افرادی که نمیشناسند، چیزهایی که نمی دانند می ترسند، بیشتر از سیاست هایی که با ان احساس امنیت می کنند حمایت می کنند. 
نویسندگان این مساله را روشن می‌کنند که ارث ژنتیکی تنها عاملی است که بر اولویتهای سیاسی تاثیر می‌گذارد.انها به این نتیجه رسیدند که آموزش در معرض نگرش های گروهی معنی دار بوده است -.افراد تحصیلکرده رفتارهای حمایتی بیشتری نسبت به گروه‌های خارج از کشور نشان می‌دهند.در حقیقت تعلیم و تربیت تاثیر زیادی بر همبستگی بین ترس والدین و نگرش های کودک دارند. 
به گفته محققین:
" به این ترتیب، تعریف ناآشنا ممکن است در طول زمان و مکان براساس تجربه و آموزش تغییر کند"
تحقیقات بیشتری برای ارزیابی تاثیر مسیرهای ژنتیکی، بیولوژیکی، و توسعه از ترس و عوامل دیگری که ممکن است در برخورد با این نیروها تاثیر بگذارند، مورد نیاز است .
"ترس به عنوان یک وضعیت و حس عاطفی : یک رویکرد ژنتیکی و محیطی برای انتخاب اولویت‌های سیاسی گروهی "که توسط رز مکدرموت، پیتر کاترین هاتمی از دانشگاه ایالتی پن، و لیندن جی ایواس، کنتس کندلر و مایکل سی نیل از دانشگاه ویرجینیای به اشتراک گذاشته شده است. 
منبع: psyarticles.com13 خرداد 1397, 10:16 / تحقیقات و مقالات

همایش ها و سمینار ها

چگونه مهره مار داشته باشیم

30 مرداد 1397 ,admin
چگونه مهره مار داشته باشیم ؟ کیفیت زندگی ما

سمینار دکتر فرهنگ

11 مرداد 1397 ,admin
سمینار نگاه نو به زندگی و تغییردر نوع نگاه

تست بزرگ فن بیان و اجرای

28 تیر 1397 ,admin
زیــــرا..... اهمیت خوب حرف زدن را به

همایش بزرگ

10 تیر 1397 ,admin
همایش بزرگ اداب معاشرت و تربیت کودکان سنین

سمینار عشق واگیر دار

21 خرداد 1397 ,admin
  سمینار عشق واگیر دار   آنچه
دانلود فایل صوتی دکتر اسلامی

عادت ها ( لینک دانلود)

03 اسفند 1396 ,admin
         

25راه که ثروت

03 اسفند 1396 ,admin
   
دانلود فایل تصویری دکتر اسلامی

25راه که ثروت

10 اسفند 1396 ,admin

عادت ها (تصویری)

10 اسفند 1396 ,admin
up