ایران پرستیژ | موسسه خودنگاه شخصیت

7 چیزی که تایید می کند شما کاری را که دوست دارید انجام می دهید.

ایا تا به حال این ضرب المثل را شنیده اید " میلیون ها ایده روی دیوار بریز و ببین چه چیزی می چسبد."

هر کسب و کاری فراز و نشیب های خودش را دارد برخی خوب شروع می شوند و برخی دیگر نه.اینکه ایا رشد اولیه وجود دارد چیزی است که تعیین می کند شما می توانید سختی های ان را تحمل کنید یا نه.  در میان چالش های زندگی انجام کارهایی که دوست دارید مهم ترین عامل موفقیت شما می باشد. اینکه کاری را که انجام می دهید را دوست داشته باشید عاملی می شود تا شما بتوانید در برابر شما مشکلات سر راه تان مقاومت کنید.

 

حال زمانی که شرایط کاریمان سخت می شود ، چگونه متوجه شویم کاری را که انجام می دهیم را دوست داریم؟

 

در اینجا به 7 نکته اشاره شده است که ایا شما تحمل مشکلات سر راه تان را دارید یا نه.


 

1. شما مانند قطار هستید و به نظر می رسد نمی توانید توقف کنید. ما مثل یک حیوان خانگی به کارتان ادامه می دهید. همیشه به خودم یاد اوری می کنم که زمانی که برای فرد دیگری کار می کردم مرا مجبور می کردند که تمام روز را کار کنم اما الان که برای خودم کار می کنم به نظر نمی رسد که اجازه می دهند تمام روز کار کنم.

 


 2. شما می توانید هر کاری را برای رهایی خود انجام دهید. اگر شما از کاری که انجام می دهید راضی نیستید مگر اینکه یک دلار از ان بدست بیاورید مطمئن باشید که اشتباه می کنید. من عاشق پول دراوردن هستم اما با انجام کارهایی مثل نوشتن، مربی گری ، کمک به دیگران در طول روز که هیچ نوع بادل پولی در ان نیست احساس خوبی می کنم.


 

 

3. سود مانند سوخت می ماند و به شما انگیزه انجام کار بیشتری را می دهد.این تفاوت بین روش های جدید و قدیم کسب و کار می باشد. سبک زندگی عامل اصلی رسیدن به خوشبختی در زندگی می باشد. سود هدف شما نیست.زندگی شما در حال حاضر هدف شماست و سود شما به منبع سوخت تبدیل می‌شود تا اجازه دهد زندگی در مقیاس‌های بزرگ‌تر اتفاق بیفتد.

 


 4. تمام مکالماتی که به ماموریت شما گره می‌خورند بی‌ربط به نظر می‌رسند.و این به این خاطر است که تمام صحبت هایی که میکنید درباره کارهایی است که به انجام انها علاقمند هستید. زمانی که شما از کاری که انجام می دهید هیجان زده می شوید همان راه درست زندگی را پیدا کرده اید. بقیه کارها شما را از کاری که می خواهید انجام دهید عب می اندازد.

 


 

5.توجه کرده اید شور و اشتیاق شما برای افراد دور و برتان مسری می باشد.  انها کم کم همان احساسی را دارند که شما دارید. بعضی ها از ما دوری می کنند و بعضی ها با ما اخت می شوند.

 


6. شما می توانید از روش های دیگری برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید. شما به یک رویکر کامل در زندگی نیاز دارید. شما متوجه اهمیت روابط، سلامتی، درامدهای مالی در زندگی می شوید. و متوجه اولویت ها خواهید شد.

 


 

7. هیچ جایی برای متوسط عمل کردنوجود ندارد. زمانی که شما کاری را که دوست دارید را انجام می دهید و زندگی کاملی را تجربه می کنید و متوجه خواهید شد که دیگر جایی برای متوسط عمل کردن نیست. 

 

منبعمنبع:   getmotivation.com
22 خرداد 1397, 13:25 / تحقیقات و مقالات

همایش ها و سمینار ها

چگونه مهره مار داشته باشیم

30 مرداد 1397 ,admin
چگونه مهره مار داشته باشیم ؟ کیفیت زندگی ما

سمینار دکتر فرهنگ

11 مرداد 1397 ,admin
سمینار نگاه نو به زندگی و تغییردر نوع نگاه

تست بزرگ فن بیان و اجرای

28 تیر 1397 ,admin
زیــــرا..... اهمیت خوب حرف زدن را به

همایش بزرگ

10 تیر 1397 ,admin
همایش بزرگ اداب معاشرت و تربیت کودکان سنین

سمینار عشق واگیر دار

21 خرداد 1397 ,admin
  سمینار عشق واگیر دار   آنچه
دانلود فایل صوتی دکتر اسلامی

عادت ها ( لینک دانلود)

03 اسفند 1396 ,admin
         

25راه که ثروت

03 اسفند 1396 ,admin
   
دانلود فایل تصویری دکتر اسلامی

25راه که ثروت

10 اسفند 1396 ,admin

عادت ها (تصویری)

10 اسفند 1396 ,admin
up