ایران پرستیژ | موسسه خودنگاه شخصیت

چهار روش برای سرمایه گذاری روی استراتژی شخصی رشد شما به منظور تاثیر روی درامدتان

ایا مدل سنتی اوزش و پرورش شما را خسته و بدون انگیزه کرده یا باعث شده شما یادگیری را به عنوان یک کار طاقت فرسا انجام دهید؟ اگر چنین است, شاید این ادراک تا بزرگسالی ادامه داشته باشد و شما را از شخصیتی که احساس می کنید به جایی که بودید برگرداند. اگر چنین است، شما در جستجوی راهی اشتباه هستید.

افراد موفق می دانند که رشد شخصی تاثیر و درآمد آنها را افزایش می دهد.به هر حال هنوز هم بسیاری از افراد ارتباط منفی با یادگیری در مدسه دارند و تلاش نمی کنند رشد کنند.

در اینجا به چهار روش برای سرمایه گذاری روی استراتژی شخصی شما برای کسب درامد بیشتر اشاره داریم:

1. ایا شما پول درمی اورید یا پول بدست می اورید؟

اول, باید تمرکز کنیم روی ذهنیت تان .که باعث می شوید بیشترین رشد استراتژی را داشته باشید. دوست دارید پول بیشتری در بیاورید یا پول بیشتری بدست بیاورید؟ تفاوت ظریفی وجود دارد اما می تواند فوق العاده به شما کمک کند.

کسانی که می خواهند پول بیشتری در بیاورند تنها به دنبال راه هایی هستند که از بقیه افراد پول بگیرند و اول کمک کردن به دیگران برای موفقیت را فراموش کردند. "اول خودم" ذهنیتی است که این افراد برای دیدن مشتریانشان دارند. این فرایند تفکر معمولا اعتماد را از بین می برد و به نظر می رسد موفقیت در بلند مدت از رشد بازماند.

 

اما افرادی که می خواهند پول بدست بیاورند به دنبال را هایی هستند که اول برای دیگران ارزش قائل باشند. با ارزش قائل شدن برای دیگران شما ارزشمندتر می شوید, و انوقت است که می توانید شاهد رشد درامدی خود باشید.

 

2. به یادگیری به عنوان یک سرمایه گذاری نگاه کنید

افراد موفق کسانی هستند که دائما در حال بهبود به تمام زمینه های زندگی خود هستند. درست مثل یک گیاه سالم که ذاتا می داند که باید رشد کند یا توسط علف های هرز و گیاهان دیگر خراب می شود ,کار افرینان می دانند که برای اینکه بهتر شوند و پول بیشتری بدست بیاورند باید رشد و پیشرفت داشته باشند وگرنه بقیه در رقابت از ان ها پیشی می گیرند. رشددرتمام حوزه هایزندگیاز جملهسلامت،خانواده،روابط،معنویتوثروتضروریاست.

 

برای کسب درامد بیشتر شما باید ذهنیت خود را به یک یادگیرنده تمام طول عمر تغییر دهید. با یادگیری یک چیز کوپک در روز شروع کنید. این تغییرات کوچک منجر به نتایج بزرگ در زندگی می شود و به یک اثر گلوله برفی تبدیل می شود. تا زمانی که شما شروع نکنید نمی توانید متوجه تاثیر اینده ان شوید. حالابذررابکاریدوببینیدکهچگونهرشد می‌کند.

در اینجا چند نمونه از روش های من برای یادگیری امده است:

1) هر روز 30 دقیقه کتاب بخوانید, یک متخصصی پیدا کنید که کتابی نوشته است که شما به دنبال ان هستید. تنها با 30 دقیقه مطالعه در روز شما می توانید به این مهارت دست پیدا کنید که کتاب را با سرعتی بالا تر از انچه که تصور می کنید بخوانید.

2) به پادکست ها و کتاب های صوتی گوش دهید, ایا می خواهید حین رانندگی , ورزش و تمییز کردن خانه چیزی یاد بگیرید؟پاکست ها و کتاب های صوتی بهترین روش برای کسب این موفقیت هستند.

3) یک دوره انلاین بگیرید, دوره های اموزشی انلاین یکی از موثرترین روش ها برای یادگیری می باشد.شما می توانید کاری را که انجام می دهید یا انجام نمی دهید را از یک متخصص یاد بگیرید و به راحتی با کامپیوتر,تبلت و تلفن هوشمند رسیدن به موفقیت را میانبر بزنید.

4) درکنفرانس‌هاوسمینارهاشرکت کنید. نه تنها شما استراتژی ها و تکنیک ها را از سخنرانان یاد می گیرید بلکه شما می توانید ارتباط شبکه ای با افراد هم فکر خود داشته باشید.

5) ویدیوهای اموزشی تماشا کنید,شما می توانید هر مهارتی را با جستجو در گوگل یا یوتیوب یاد بگیرید.خیلی راحت می توانی راجع به هر موضوعی که سوال دارید از طرق افرادی که در ان زمینه به موفقیت رسیدن یادبگیرید.

3.پرداخت پول برای یادگیری بیشتر

حالا شما یادگیری خود را به عنوان یک استراتژی سرمایه گذاری مشاهده می کنید و توصیه هایی برای نحوه یادگیری دارید وقت ان است دو راهی را که یادگیری روی درامد شما تاثیر می گذارد را بدانید. با انجام یکی یا هر دو این استراتژی ارزشی را که برای مشتریان خود داشتید ر افزایش می دهید و پول بیشتری بدست می اورید.

استراتژی اول بهبود مجموعه مهارت هایتان است. این شما را اگاه تر و کارامد تر می کند تا بدانید چه اتفاقی خواهد افتاد.ان ها در نیروی کار بسیار ارزشمند هستند که شما را قادر می سازند تا هزینه های بیشتری را برای خدماتی که قبلا ارائه می دادید ، بپردازید.

استراتژی دوم یادگیری مهارت های بیشتر است.و به شما کمک می کند منابع درامدی بیشتری پیدا کنید . با استفاده از یکی از این دو استراتژی شما می توانید با دستیابی به یک نمره بالا در یک دوره اموزشی انلاین دانش خود را افزایش دهید.

وقتی مشتریان شما متوجه شوند که شما کارامد و موثر هستید به ان ها بیشتر کمک می شود.تصور کنید اگر مهارت هایتان را بیشتر کنید چقدر می توانید کسب درامد کنید؟

4.اهرم یادگیری برای کسب درامد بیشتر

زمانی که شما استراتژی رشد شخصی خود را می سازید, بسیار مهم است که تعیین کنید چه چیزی را باید یاد بگیرید تا بتوانید بیشترین تاثیر را داشته باشید. این به منظور یادگیری چیزهایی کهموفقیت های مالی کمی را دارند نیست.

اول این را که مشتریان شما برای چه چیزهایی بیشتر خرج می کنند بعد یادبگیرید که چگونه ان کار را خودتان انجام دهید یا کسی را که ان کار را با کم ترین هزینه انجام می دهد وارد تیم خود کنید. در کتاب, 12 هفته سال, نویسندگان براون پوران مورن و مایکل لنینگتون این که چگونه یک سالتان را به سرعت به 12 هفته تقسیم کنید. و کمک می کند که شما روی مهم ترین مسائل تمرکز کنید. این به شما یک برنامه برای حرکت به جلو را می دهد.

ایا دوست دارید یک تکنسین باشید یا اینکه یک سیستمی ایجادکنید که باعث افزایش درامد شود.زمانی که شما فکر می کنید باید تکنیک هایتان را بهبود ببخشید شاید نیاز دارید تفکر استراتژیک یا مهارت های مدیریتی خود را بهبود ببخشید. در کتاب مایکل گربر ,اسطوره الکترونیکی بازبینی شده ,چگونه با خروج از کار فنی یک شرکت موثر ایجاد کنیم. معمولا تکنسین ها به خوبی کار نمی کنند و به راحتی جایگزین می شوند.

حداکثر پتانسیل رشد شخصی شما چیست؟بیشتر افراد جواب ان را نمی دانند. زیرا آنها وقت خود را صرف سرمایه گذاری در استراتژی رشد شخصی خود نمی کنند. تصور کنید که شما در یک سفر طولانی زندگی می کنید. شما هر روز می توانید با یک تغییر ساده مسیرتان را به جای بی هدف پرسه زدن تغییر دهید.

شما با بهبود مهارت هایتان و یادگیری چیزهی جدید می توانید تغییرات کوچکی ایجاد کنید تا بتوانید قدرت کنترل مسیر خود را داشته باشید. یادگیری تمام وقت به شما نشان می دهد که چگونه باعث رشد درآمدتان می شود.
9 اردیبهشت 1397, 13:52 / تحقیقات و مقالات

همایش ها و سمینار ها

چگونه مهره مار داشته باشیم

30 مرداد 1397 ,admin
چگونه مهره مار داشته باشیم ؟ کیفیت زندگی ما

سمینار دکتر فرهنگ

11 مرداد 1397 ,admin
سمینار نگاه نو به زندگی و تغییردر نوع نگاه

تست بزرگ فن بیان و اجرای

28 تیر 1397 ,admin
زیــــرا..... اهمیت خوب حرف زدن را به

همایش بزرگ

10 تیر 1397 ,admin
همایش بزرگ اداب معاشرت و تربیت کودکان سنین

سمینار عشق واگیر دار

21 خرداد 1397 ,admin
  سمینار عشق واگیر دار   آنچه
دانلود فایل صوتی دکتر اسلامی

عادت ها ( لینک دانلود)

03 اسفند 1396 ,admin
         

25راه که ثروت

03 اسفند 1396 ,admin
   
دانلود فایل تصویری دکتر اسلامی

25راه که ثروت

10 اسفند 1396 ,admin

عادت ها (تصویری)

10 اسفند 1396 ,admin
up